Videoprojektai

video

Antraštė gali priminti eilėraščio pradžią. Ji kone surimuota, neblogai skamba, tiesa? O įsivaizduokite, kiek tokių eiliuotų ir neeiliuotų dalykų prirašo renginių scenaristai. Bet net ir tuomet tenka rūpintis daugybe kitų dalykų. O vienas jų – videoprojektams skirta įranga. Kur tokią rasti? Atsakymas labai paprastas – Videoprojektai.lt.

Videoprojektai.lt – tai patirtis, kokybė, profesionalumas ir kiti teigiami aspektai. Turbūt nereikia nė aiškinti, kodėl visi šie punktai svarbūs. Įsivaizduokime žmogų, perkantį bilietus, pavyzdžiui, į koncertą. Akivaizdu, kad interesantas tikisi, jog viskas bus puiku. Nesinorėtų patirti vadinamojo svetimos gėdos jausmo. Nesinorėtų, kad dekoracijos būtų sukurtos atmestinai. Nesinorėtų, kad sprendimas eiti į koncertą pasirodytų prastas.

Tai kuo puikiausiai suvokia kiekvienas, dirbantis renginių srityje. Ir šio suvokimo pakanka, kad užsivestų motyvacijos variklis ir skatintų dėti pastangas kuo geriausio rezultato link. Kažin ar tai „tiesiog“ profesija, „tiesiog“ darbas. Kaip ir kiekviena veikla, taip ir ši yra paremta paprastu, bet ne visada gerai apgalvojamu principu – etapas po etapo.

Kaip pavyzdį paimkime krepšinį. Ateina žmogelis pas garsų trenerį ir teigia norįs žaisti aukščiausio lygio varžybose. Manote, kad kitą dieną žmogelis jau žais? Kurgi ne… Arba nusprendžia Vardenis Pavardenis, kad taps architektu. Vos nusprendęs ima projektuoti dangoraižį. Ne, taip nelabai būna. Viskas vyksta nuosekliai. Kaip jau rašėme – etapas po etapo.

Panašiai šnekėtina ir apie visokiausius projektus – tiek apie didesnius, tiek apie mažesnius. Juk projektuose būna pradžia, eiga, pabaiga. Viena ypatybė būdinga visiems – į laiko rėmus „įspraustas“ rezultatas. Tiksliau, planas iki tam tikro laiko viską atlikti.

Ar renginio organizavimas yra projektas? Teoriškai tikrai taip. Praktiškai irgi. Todėl atsakymas teigiamas: renginio organizavimas atitinka projekto sąvoką. Eigos pavyzdys:

  • Duodamas startas. Skambinama, teiraujamasi, planuojama.
  • Gludinama, mąstoma ir permąstoma. Sprendžiami nesklandumai.
  • Tikrinamos pirminės idėjos, vėl mąstoma, vėl sprendžiama.
  • Vyksta paskutiniai pasiruošimo darbai.
  • Rezultatas – renginys.

Kuo daugiau įgyvendintų projektų, tuo didesnė patirtis, tuo skvarbesnės mintys. Reikia pasakyti, jog neblogas variantas – kai suderinama patirtis ir inovacijos. Tuomet atrodo, jog geriau ir būti negali. Ar tai būtų reklaminis pranešimas, ar minias suburiančio atlikėjo šou, minėti aspektai galioja.

Niekam ne paslaptis, kad kiekvienas renginys – tai įvairūs darbai, etapas po etapo atliekami norint pasiekti gerą rezultatą. O geras rezultatas – kai žiūrovas pripažįsta, jog vertėjo įsigyti bilietus.

Jeigu jūs esate organizatorių flango atstovas, veikiausiai domitės įvairia įranga. Galbūt reikalingas kokybiškas projektorius, o gal mąstote apie galimybę išsinuomoti didelį ekraną. Visa tai įgyvendinama, pakanka susisiekti su Videoprojektai.lt ir išsakyti viską, kas rūpi, pasiteirauti dėl dalykų, susijusių su videoįranga.